Lasīts 2 min
30 May
30May

“JĀ” ir viens īss, bet traki jaudīgs vārds. Tas spēj iekustināt gan mazas, gan lielas lietas.
Un ja šī vārda teikšana kļūs par ieradumu, Tu pat nepamanīs, kā Tava ikdiena mainīsies, kļūstot notikumiem, iespaidiem un piedzīvojumiem bagātāka.Tas gan neizslēdz arī to, ka būs jāiemācās gana bieži teikt nē, bet tikai tam, kas ir nevajadzīgs tavā dzīvē.

Bet sāksim ar pozitīvo. Lūk, daži no iemesliem, kāpēc būtu vērts biežāk teikt "JĀ" -


Tu kļūsi interesantāks!
Tas visdrīzāk nenotiks uzreiz, bet ar laiku, kad būsi teicis “JĀ” dāžādām jaunām lietām, ieguvis jaunu pieredzi, bijis vietās, kur līdz šim sevi atrunāji doties, Tu iegūsi stāstus un informāciju, kas attīstīs un pilnveidos Tevi. Paplašinot savu redzes loku, iespējams, radīsies arvien jaunas intereses un idejas, kam teikt "JĀ".
Kā arī nešaubīgi iegūsi piedzīvojumu un pieredzes stāstus, ar kuriem dalīties, un arī Tavas sarunas ar draugiem varēs kļūt plašākas par “šodien ārā laiciņš jauks” 

Kurš "JĀ" ir Tevi aizvedis interesantākajā piedzīvojumā?


Tu atklāsi svešinieku laipnību!

Nē, visi svešinieki nav ļaundari. Arī Tu pats lielākajai daļai cilvēku esi svešinieks, bet Tu taču nevēlies visiem nodarīt, ko sliktu, vai ne?!

Sakot „JĀ” Tu vari nokļūt pavisam jaunā vidē ar cilvēkiem, kurus nekad neesi iepriekš saticis, sadraudzēties ar viņiem un vairāk nekā iespējams, jūs kaut kādā brīdī varēsiet viens otram izpalīdzēt. 

Bet tad, kad sāk šķist, ka šī “JĀ” teikšana nebija nemaz tik laba doma, negaidīti tieši tobrīd var notikt kaut kas labs un, iespējams, tieši palīdzības veidā.

Svešinieki ir tikai draugi, kas gaida, lai mēs viņus satiktu. Un, ja Tu ej pa dzīvi ar prieku, pelēkajos brīžos spēj saskatīt krāsas sev apkārt un sāc paplašināt savas iekšējās robežas, tu būsi pārsteigts par pozitīvajiem cilvēkiem, ko iepazīsi.


Tava pašpārliecinātība augs!

Vai atceries pēdējo reizi, kad teici “JĀ”? Un vēl vienu reizi pirms tam? 

Bet protams, vai ne?! Un re, tu joprojām esi dzīvs, iespējams, pat jūties daudz dzīvespriecīgāks. Un beidzot Tu vairs ne tikai gaidi iespējas, bet pats sev tās radi.  

Tiklīdz '’JĀ” teikšana kļūs par Tavu ikdienas ieradumu, Tu sarunāsies ar vairāk cilvēkiem, kuri var Tev piedāvāt jaunas iespējas vai iedvesmot jaunām idejām. Tu varētu justies pārliecinātāks kā iepriekš, daudz drošāk pieņemt jaunus lēmumus, jo tiklīdz kļūsi atvērtāks pasaulei, pasaule atvērsies Tev. Acīs būs dzīvesprieks un būs drosme rīkoties!Avots: https://ej.uz/12-things

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.